Заземлення

Сучасні житлові та виробничі будівлі завантажені електроприладами, обладнанням. штучне заземлення сьогодні – обов'язковий елемент будь якого об'єкту. Система забезпечує безпеку людей від ураження струмом та нормальне функціонування електричних та електронних пристроїв.

Компанія «Ексімтек Плюс» пропонує високоякісний промисловий продукт для облаштування заземлення.

Комплектуючі для заземлення: якість та надійність

Купить заземление в Киеве

До ефективних заземлюючих електродів відносять штирі та стрижні. Застосовують їх для монтажу заземлення у приватних будинках, для глибинно-модульної системи промислових та інших об'єктів. Модульне нарощування передбачає послідовне з'єднання стрижнів у сегменти необхідної довжини.

У каталозі представлені всі необхідні комплектуючі високої якості.

 1. Стрижні німецького виробника із оцинкуванням. Покриття товщиною 70 мкм забезпечує стійкість до хімічної, термічної, механічної дії. Елементи мають високий параметр міцності, що дозволяє занурювати заземлюючий пристрій у ґрунт на значну глибину (до 30 м), не порушуючи його цілісність. Стандартні параметри: довжина 15 м, діаметр 20 мм.
 2. Штирі заземлення із муфтою українського виробництва. Основа – круглий сталевий прокат. Антикорозійний захист виконаний методом гарячого оцинкування. Вироби мають високу міцність на розрив. Довжина елемента становить 1,5 м, діаметр – 16 мм
 3. Штирьові сталеві заземлювачі півтораметрової довжини та 16-міліметровим діаметром з класичним цинковим покриттям (країна-виробник Польща). Ідеальний варіант виконання вертикального заземлення.
 4. Наконечники стрижневі стартові із оцинкованої сталі. Відрізняються бездоганними характеристиками міцності, що спрощує занурення штирів у тверду землю.
 5. Наконечники ударні різьбового типу із високоміцної сталі. Завдяки використанню елемента підвищується безпека роботи інструменту та майстра.
 6. Затискачі різного типу:
 • клеми з оцинкованої та нержавіючої сталі для підключення дроту та стрічки до заземлюючого стрижня;
 • з'єднувачі стрижня та смуг з наявністю нержавіючої болтової клеми, що дозволяє сполучати елемент з мідним проводом;
 • хрестові затискачі, що виконують функцію надійного з'єднання смуг;
 • контрольні затискачі із захисним цинковим покриттям товщиною 80 мкм та додатковими елементами, що запобігають відкручування гайок, для сполучення дроту зі смугою.

І інші елементи, які необхідні для облаштування заземлення та блискавкозахисту.

Вся продукція сертифікована та відповідає необхідним стандартам якості

Готові комплекти заземлення: вигідно та зручно

Для зручності виконання робіт пропонуємо 3 варіанти грамотно сформованих комплектів, куди входять основні елементи: штирі, муфти, наконечники та з'єднувачі. Комплектація відрізняється кількістю модулів і складена з 5, 10 і 15 штирів з необхідним числом інших елементів.

Полоса та прут для  заземлення

В нашому каталозі полоса та прут представлені якісною продукцією польських виробників, що відповідає міжнародним стандартам. Найактуальніші:

 1. Полоса ОС. Данна технологія забезпечує високі експлуаційні характеристики (використання 50 і більше років). Типові розміри продукту 30х3,5, 25х4, 40х4.
 2. Мідна полоса для горизонтального заземлення розмір 25х3.
 3. Проволка мідна, товщина прута 8 і 10 мм;
 4. Проволка, оцинкована  0,8 мм та алюмінієва товщина 8 та 10 мм.

Професійна допомога «Ексімтек Плюс»

Звернувшись до  «Ексімтек Плюс» кажен клієнт може розраховувати:

 • на бездоганно виконаний розрахунок та грамотно підібраний комплект всіх елементів для влаштування заземлення та блискавкозахисту;
 • професійну консультацію, як правильно заземлити об'єкт;
 • великий вибір високоякісної продукції;
 • зразково виконані роботи із заземлення у найкоротші терміни та за прийнятною вартістю.

Замовляйте потрібний товар, послуги з розрахунку та монтажу системи заземлення. Компанія «Ексімтек Плюс» має ліцензію на виконання цих робіт та укомплектована фахівцями високого класу. Якість робіт гарантуємо.

->
Сортировать по
Показано 1 - 15 из 36