Блискавкозахист

В середньому кожен час в світі один розряд блискавки попадає в приватний будинок, конструкцію, дерево або промислову будівлю. Всі ці об'єкти чудова ціль для десятків мільйонів вольт. В такій ситуації блискавкозахист – життєво необхідна система! Не дивно, що практично в кажному цивілізовому суспільстві, будівельні норми  по встановленю обладнання, будівництву будівель, будинків, приміщень та різних конструкцій передбачають обов'язковий захист від блискавки.

Блискавкозахист будівель та споруд

Найбільш активний заряд струму блискавки (іменується лідером) рухається найкоротшим шляхом «грозова хмара – земля». Тому все на планеті Земля, що має навіть обмежену висоту, є потенційним приймачем для тисяч ампер, що наближаються. Найчастіше такими приймачами є  дерева, тварини, обладнання, пам'ятники, високі конструкції чи промислові будинки.

Молниезащита заказать

В Україні стандарт ДСТУ Б В.2.5-38:2008 (Улаштування блискавкозахисту будівель та споруд) регулює встановлення системи блискавкозахисту для різних типів будівель, приміщень та конструкцій. Виконання цих норм є обов'язковим для приватного та промислового сектора, та й загалом для всіх, хто бажає вберегти життя людей та майно від псування внаслідок влучення потужного електричного заряду.

Властивість блискавки потрапляти у високі і, так би мовити, більш привабливі з електромагнітної точки зору об'єкти, використовується для її ж нейтралізації - громовідведення в системах блискавкозахисту приймає на себе основний удар. Розрізняють два види зовнішнього блискавкозахисту: активний блискавкозахист та пасивний. Відрізняються вони принципом роботи, але ціль в них є однакова - безпечно відвести розряд блискавки.

Традиційна система зовнішнього блискавкозахисту є набором блискавкоприймачів, струмовідводів, а також системи заземлення. Розрахунок параметрів блискавкозахисту визначається залежно від типу будівлі або об'єкта захисту, можливої ​​кількості  уражень блискавкою на рік та інших параметрів (у тому числі характеристик місцевості, де знаходиться об'єкт). У результаті розробляється проєкт. Після чого можна підрахувати вартість блискавкозахисту та робіт по його інсталяції. Однак будь-який об'єкт вимагає попередніх електричних вимірів та індивідуального розрахунку. Тому, перш за все, слід зателефонувати до компанії «Ексімтек Плюс» та замовити безкоштовний виїзд спеціаліста для огляду місця і наступної розробки проєту.

Блискавкозахист обладнання 

Для захисту обладнання всередині будівлі також впроваджують внутрішній блискавкозахист.

Попадання блискавки в електричні підстанції або розподільчі мережі завдає шкоди обладнанню. Для захисту техніки використовуються пристрої захисту від імпульсної напруги (УЗІП). Пряме попадання блискавки можуть нейтралізувати грозозахисні троси та блискавковідводи.

Блискавкозахист: Київ та Україна

Встановлюємо блискавкозахист у Києві та інших регіонах України,  маємо кваліфікованих  фахівців та спеціалістів з відповідними сертифікатами, які виконають все швидко та якісно. Проте часто роботу маловідомих виконавців фахівцям «Ексімтек Плюс» доводиться переробляти. Відсутність кваліфікації та достатнього досвіду та недобросовісність  виконавця або монтаж блискавкозахисту «своїми руками» часто призводить або до виходу з ладу обладнання, або до трагедії, коли блискавка вражає людину або відбувається загоряння будівлі. Тому не потрібно експериментувати чи економити!Ми пропонуємо якість за доступною ціною.

Рекомендуємо замовляти блискавкозахист та  заземлення тільки в перевірених компаній, які мають достатній досвід роботи, необхідні допуски для работи з електрообладнанням, ліцензії, сертифікати та надають гарантіюна свої послуги та обладнання, яке використовується для блискавкозахисту . Звертайтесь прямо зараз до спеціалістів «Ексімтек Плюс»!

->
Сортировать по
Показано 1 - 15 из 182 
78,86 грн.
Артикул:1270