Компанія «Ексімтек ПЛЮС» виконує інжиніринг, поставку обладнання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та постгарантійне обслуговування  систем блискавкозахисту та  заземленя, систем кабельного обігріву підприємств зв'язку та енергетики, промисловості та транспорту, медичних  та учбових закладів, державних, соціальних та банківських установ, металургійних підприємств, міського комунального господарства, сфери побуту, приватний сектор.

Історія заснування компанії бере початок з 2001 року.

В підрозділах працюють дипломовані фахівці з баготорічним досвідом роботи  у цих сферах, постійно підвищують свій професійний рівень під час проходженняі навчання та атестації, участі в міжнародних семінарах. 

  Чому саме ми??
В короткі сроки виконаємо безкоштовний прорахунок, підберемо найкраще рішення для захисту Вашої будівлі, використовуємо лише якісну продукцію, як світових так і українських брендів, в короткі строки виконаємо монтаж( на всі роботи є ліцензії та дозволи). Також пропонуємо комплексне виконання  робіт - відеонагляд, електрротехнічні роботи, внітрішня система блискавкозахисту, електричне заземлення. пожежна сигналізація,система кригоутворення. Наша компанія є дилером активних блискавкоприймачів турецької компанії "LIVA grup".( 30 років гарантії від виробника на продукцію).

Спеціалісти працюють в напрямках:
• Консультації, вибір рішень, візуалізациія та попередні прорахунки.
• Разробка проєктно-кошторисной документації та дизайн проєкту.
• Погодження проєктной документації.
• Поставка матеріалів та комплектуючих для систем блискавкозахисту та заземлення.
• Монтажні роботи по кабельному обігріву покрівель, відкритих територій.
• Монтажні роботі систем блискавкозахисту та заземлення.
• Електричні виміри.
• Пусконалагоджувальні роботи.

Фахівці компанії Ексімтек ПЛЮС постійно вивчають нові тенденції розвитку, а також співпарцюють з виробниками.Весь комплекс проєктних та монтажних робіт виконується на основі діючих ліцензій та дозвільних документів.

Спираючись на знання нормативно-технічної документації,багаторічний досвід роботи та практичний підхід до виконання  робіт , підбір  технічних рішень, можна з впевненістю  сказати, що нам під силу найскаладніші завдання.