partner2"Ексімтек Плюс" пропонує співпрацю дилерам в різних регіонах України на взаємовигідних умовах. Наша компанія є офіційним дилером турецьких активних блискавкоприймачів, відомого бренду LIVA grup, а також німецьких, польських, українських виробників комплектуючих для блискавкозахисту та заземлення.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до керівника напрямку 067 240 90 21. В разі зацікавленості, телефонуйте або пишіть нам Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Звертайтесь до фахівців "Ексімтек Плюс", якщо потрібно зробити розрахунок надійної та ефективної системи блискавкозахисту для Ваших клієнтів, або ж виконати надійний монтаж заземлення. В наявності на складі завжди  є якісні комплектуючі світових та українських виробників, для виконання блискавкозахисту споруд та будівель будь якої складності. 

Спеціалісти "Ексімтек Плюс" допоможуть встановити ефективний блискавкозахист, якісний кабельний обігрів. Ще однією важливою системою є антизледеніння - що стане запорукою безпеки будь якої будівлі. Пропонуємо також виконати шеф-монтаж електротехнічного обладнання та необхідні пусконалагоджувальні  роботи. Телефонуйте 067 240 9021 і ми з радістю дамо відповіді на всі питання, а також запропонують співпарцю на вигідних умовах.