Молниезащита цена

Попадання розрядів блискавки в житловий будинок або виробничий цех можуть призвести до серйозних наслідків: загоряння, пошкодження покрівлі, фасаду, викликати замикання електромережі, вивести з ладу дороге обладнання, техніку, електроніку. Встановлення зовнішнього блискавкозахисту.

Блискавкозахист: ціна в Києві

Система грозозахисту влаштована таким чином, щоб у момент розряду блискавки прийняти на себе потужний атмосферний струм і відвести до заземлюючого пристрою. Конструкція складається:

  • з блискавкоприймача;
  • струмовідвіної  частини;
  • заземлюючого контуру.

Залежно від використовуваного блискавкоприймача системи блискавкозахисту поділяють на стрижневі, тросові та сітчасті. Застосовують у конструкціях пристосування та елементи з різних металів: сталі, міді, алюмінію.

Зовнішній блискавкозахист молниезащита  та ціна його облаштування залежить від ряду факторів:

  • вибраної конструкції та схеми установки;
  • рівня захисту;
  • використовуючих елементів та їх потреб.

Кожен об'єкт має певну площу, висоту, відрізняється архітектурними особливостями, конструкцією даху, матеріалами. Щоб грозозахист був ефективним при розрахунках враховують усі ці фактори. На блискавкозахисті, його ціні позначаються технічні рішення та вибір стрижневої, тросової, сітчастої системи або їх комбінації.

У вартості організації зовнішнього захисту від блискавки важливу роль відіграють витратні матеріали. Мідні компоненти найдорожчі та серйозно здорожчають облаштування системи. Зростають витрати також із підвищенням рівня надійності, оскільки збільшується кількість блискавкоприймачів

Пропозиція «Ексімтек Плюс» 

Компанія «Ексімтек Плюс» займається проектуванням та монтажем блискавкозахисту, ціна якого варіюється в залежності від складності об'єкта та матеріалів, що застосовуються. Маємо у своєму розпорядженні різноманітні види пристроїв і комплектуючих елементів різних виробників.

Блискавкозахист будівель та споруд та ціна компонентів залежить від матеріалу виготовлення та фірми-виробника. Приміром, цільний стрижневий блискавкоприймач з алюмінію діаметром 16 мм і довжиною 1,5 метра українського виробництва коштує майже в десять разів дешевше, ніж аналогічний за параметрами мідний стрижень німецької марки Bettermann. Вибір матеріалу завжди за клієнтом.