logo7

          Шановний Олег Васильович!

ТОВ «МАСТЕР-АВІА» висловлює подяку ТОВ «Ексімтек плюс» за участь у роботах з улаштування зовнішньої системи блискавкозахисту з попереджувальною стрімерною емісією LIVA grup на об’єктах «Будівництво комплексу будинків і споруд для обслуговування міжнародного аеропорту по вул. Медовій (аеропорт «Київ» Жуляни) в Солом’янському районі м. Києва. Термінали A, B, D

ТОВ «Ексімтек плюс» виконані наступні роботи: проектування, поставка матеріалів та обладнання, монтажні роботи, введення системи блискавкозахисту в експлуатацію.

Висока якість робіт і оптимальні технічні рішення дозволили виконати роботи в стислі терміни, з мінімальними трудовитратами, і разом з тим, забезпечили надійний захист будівель Терміналів A, B, D від пошкодження блискавкою.

Під час експлуатації системи блискавкозахисту, за допомогою лічильника удару блискавки, були виявлені два удари блискавки в блискавкоприймачі з попереджувальною стримерною емісією LIVA grup «Термінал А». При ударі блискавки система блискавкозахисту LIVA grup прийняла на себе розряд і безпечно відвела струм по блискавковідводам до заземлювачів, при цьому обладнання терміналу А на даху і в середині будівлі залишилися не пошкодженими.