Активний блискавкозахист

Один із варіантів надійного захисту від блискавки є блискавкозахист із попереджувальною стримерною емісією(активний блискавкозахист).

Принцип дії активного блискавкозахисту

Відмінність активного блискавкозахисту від пасивного (традиційного) полягає в конструкції блискавкоприймача, що робить саму систему більш ефективною. При цьому потрібно менше витрат при її монтажі та експлуатації. Як наслідок – такі системи доступніші за вартістю. Фахівці «Ексімтек Плюс» використовують лише сертифіковані блискавкоприймачі LIVA grup для активного блискавкозахисту.

Таке обладнання має значно більшу зону захисту в порівнянні з пасивними блискавкоприймачами. У відмінності від пасивного блискавкозахисту, принцип дії активного  полягає в наступному:

під час грозової активності утворюється область іонізації на наконечнику головки блискавкоприймача. Електрони, що виходять у вигляді плазми на кінці блискавкоприймача, забезпечують утворення «висхідного лідера» від землі.

Молниезащита активная купить

При виникненні напруженості електричного поля між атмосферою і землею активний блискавко «заряджається». При збільшенні ймовірності розряду блискавки напруженість поля значно підвищується. Коли напруженість поля між атмосферою і землею підвищується до критичного рівня (імовірний розряд блискавки, напруженість 50÷100kV/m), спеціальна індукційна котушка генерує «зустрічний лідер» до «неспадного лідера» блискавки. Що утворює канал проходження розряду блискавки до блискавкоприймача, і якщо вектор дії блискавки спрямований у бік об'єкта, що знаходиться в зоні захисту блискавкоприймача, вона буде «спрямована» до блискавкоприймача (в розрахунковій зоні захисту) і безпечно відведена в землю. Така система повністю автономна і буде «активною» тільки за умови виникнення ймовірного удару блискавки. Активний захист від блискавки не вимагає жодного джерела живлення або підключення генератора імпульсів.

Вартість активного блискавкозахисту

Для розрахунку вартості активного захисту від блискавки необхідно звернутися до фахівців «Ексімтек Плюс». Під час розрахунку ціни враховуються конструктивні особливості об'єкта, характеристика місцевості та інші нюанси. Однак кожен клієнт «Ексімтек Плюс» завжди може розраховувати на знижку – наприклад, у нас постійно діє знижка 15% при замовленні блискавкозахисту для двох сусідніх котеджів.

Для більш детального розрахунку звертайтесь до «Ексімтек Плюс». Ми не тільки запропонуємо найбільш правильне рішення для Вашого будинку та проєктне рішення, але й дамо гарантію 5 років на встановлене обладнання та наші послуги. Успішний досвід роботи протягом багатьох років, репутація надійного партнера серед українських та світових брендів – це нагорода наших кваліфікованих фахівців. Замовити активний блискавкозахист можна прямо зараз: телефонуйте 067 240 90 21, також чекаємо зустрічі  в нашому офісі, м. Київ вул. Підгірно/Татарська 4/7 або надсилайте запити на e-mail  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. сьогодні!

Обладнання системами блискавкозахисту будівель та споруд це обов'язкова процедура при спорудженні нових будівель. Системи блискавкозахисту вдосконалюються, розробляються нові та новіші технології. У світовій науці розроблено методики наступного покоління захисту від атмосферних розрядів, що свідчать про високу ефективність. Лідируючим напрямом є використання «активних» блискавкоприймачыв або з випереджувальною стримерною емісією. Для даних систем розроблено відповідну нормативну базу з урахуванням досвіду застосування, експлуатується по всьому світу більш ніж 30 років.

Різниця «активного» БЗ від «пасивного» заключається в конструкції блискавкоприймача , що робить систему  активного БЗ меньш затратною при монтажі та експлуатації, як наслідок більш дешевшою. 

Принцип дії блискавкоприймачів "LIVA GRUP":

Під час грозової активності утворюється область іонізації на наконечнику  блискавкоприймача. Електрони, що виходять у вигляді плазми на кінці блискавкоприймача, забезпечують утворення «висхідного лідера» від землі.

При виникненні напруженості електричного поля між атмосферою і землею активний блискавко «заряджається». При збільшенні ймовірності розряду блискавки напруженість поля значно підвищується. Коли напруженість поля між атмосферою і землею підвищується до критичного рівня (імовірний розряд блискавки, напруженість 50÷100kV/m), спеціальна індукційна котушка генерує «зустрічний лідер» до «блискавки, що низає». Що утворює канал проходження розряду блискавки до блискавкоприймача, і якщо вектор дії блискавки спрямований у бік об'єкта, що знаходиться в зоні захисту блискавкоприймача, вона буде «спрямована» до блискавкоприймача (в розрахунковій зоні захисту) і безпечно відведена в землю.

Дана система повністю автономна і буде "активною", тільки при виникненні можливого удару блискавки. Дана система не вимагає жодного джерела живлення або підключення імпульсного генератора.

Звертайтесь неодмінно до фахівців "Ексімтек Плюс" з розрахунку ефективної системи блискавкозахисту, встановлення якісного заземлення на Вашому об'єкті. На складі завжди є комплектуючі для захисту від блискавки будівель і споруд за найдоступнішою вартістю. Навіть для прикраси будівлі у нас є продукція - чудові флюгери! Крім цього є контур заземлення для захисту будівель.

Наші спеціалісти виконають монтаж громовідводу на Вашому об'єкті (встановлять надійну блискавкозахист) або доступне кабельне обігрів. Дуже популярна ефективна система антизледеніння. Наші найкращі співробітники виконають шеф-монтаж електротехнічного обладнання та необхідні пусконалагоджувальні роботи на Вашому об'єкті. Телефонуйте прямо сьогодні до компанії"Ексімтек Плюс"!

->
Сортировать по
Показано 1 - 7 из 7