Пасивний блискавкозахист

Блискавка має електричний розряд великої потужності і у випадку попадання в будівлю може викликати пожежу, нанести великі збитки майну и стати причиною вражання струмом людей. Попередити подібний сценарій розвитку подій  використати пасивний блискавкозахист для захисту споруд. Така система  поступається  по  радіусу захисту блискавкозахисту, де використовуються активні блискавкоприймачі, але є такою ж ефективною.

Блискавкоприймачі в комплектації пасивного блискавкозахисту 

Пассивная молниезащита в Киеве

Повна система пасивного блискавкозахисту складається з наступних компонентів:

 1. Стрижнів або мачт, приймаючих розряд блискавки;
 2. Струмовідводів у вигляді смуги або металевого дроту, провідника струму та заземлювача;
 3. Стрижнів заземлення, вкопаних в грунт, по яким розряд йде в землю.

Компанія «Ексімтек» має в наявності і пропонує споживачам стрижневі блискавкоприймачі будь-якої конструкції та розмірів, що відповідають нормам встановлення блискавкозахисту. Ці вироби  від відомих закордоних виробників, а також українського виробництва.

 • Стержні цільної конструкції з одинаковим стандартним діаметром в 16 мм української марки «Лео Лайтмен»
 • Мідні стержні діаметром 16 мм немецького виробництва (Bettermann);
 • Трьохкомпонентні блискавкоприймальні мачти  ТМ Bettermann, які використовуються для захисту від високих розрядів блискавки, висотою від 4 до 7 метрів;
 • Блискавкоприймачі алюмінієві  діаметром 16 мм з звуженням в верхній частині до 10 мм, висота   від 1,5 до 4 м (Bettermann);
 • Блискавкоприймачі алюмінієві польского виробника ELCO BIZ (з  бетонною основою та без неї), призначений для захисту окремої споруди, встановлених на покрівлі (труб, антен).

В продажу також трубчасті конструкції блискавкоприймачів для пасивного блискавкозахисту. В каталозі вони представлені якісними комплектующими з алюмінію німецького бренду J.PROPSTER. Довжина від 1,5м до 6м.

Конструкції блискавкоприймачів з розрізом від 16мм до 10мм іх наші фахівці рекомендують використовувати  в місцевості з значним вітровим навантаженням. Високі стрижневі окремо стоячі блискавкоприймачі доповнюють легкими мачтами. 

Придбати струмовідводи та стержні для пасивного блискавкозахисту 

Блискавковідводи – вертикальні-орієнтований елемент, який проходить від блискавкоприймача по вершині та сторонам покрівлі, а потім опускаються вниз до стержнів заземлення. В системі пасивного блискавкозахисту роль струмовідводу виконують металеві дроти та трос. Ця категорія продукції представлена в каталозі «Ексімтек Плюс»:

 • мідними та алюмінієвими смугами різної ширини та товщини;
 • дротом зі сталі  з оцинкованим 8-міліметровмим перетином;
 • алюмінієвим дротом січенням 8 мм та 10 мм;
 • дротом з міді 8 мм та 10 мм.

Для системи пасивного блискавкозахисту споруд з плоскою покрівлею, де в якості блискавкоприймача встановлюють сітку,  пропонуєм компенсатор дроту діаметром 8мм.

В продажі заземлювачі всіх видів сучасної продукції: стержні цільні або в комплектації з з'єднувальними муфтами, накінечниками та зажимами. З даним видом продукції можна ознайомитися в відповідному розділі  «Заземлення».

Супутні товари для пасивного блискавкозахисту в Києві

Обовя'зковою умовою надійного закріплення струмовідводу є використання спеціальних тримачів. В каталозі представлений великий вибір елементів фіксації:

 • універсальні тримачі з оцинкованої сталі для кріплення смуги або дроту  на стіні або покрівлі будинку;
 • кріплення для дроту;
 • пластикові тримачі для фіксації блискавкоприймальної сітки та струмовідводів;
 • тримачі дроту з сталі  з цинкуванням та різьбою під дюбель;
 • тримачі Niro-Clip з нержавіючої сталі та иншої модифікації;
 • всі види зажимів.

Наші переваги 

Головна ціль компанії «Ексімтек Плюс» - надання якісних послуг. Тому в каталозі  продукції тільки сертифіковані комплектучі  відомих українських, німецьких та польських виробників.

Плюси послуг від «Ексімтек Плюс»:

 1. продаж та використання лише якісних комплектуючих, елементів для системи блискавкозахисту будівель за доступними цінами;
 2. проєктування та реалізація блискавкозахисту для об'єктів різного рівня складності з обов'язковим погодженням;
 3. шеф-монтаж електрообладнання.

Телефонуйте та  замовляйте  прорахунок за тел: (050) 448-50-11, (095) 283-30-28, (067) 240 90 21.

 

 

->
Сортировать по
Показано 1 - 15 из 77