Отзывы

novalinia logo new

ТОВ " НОВА ЛІНІЯ" рекомендує компанію ТОВ «Ексімтек плюс», як надійного партнера з високваліфікованими спеціалістами.

Для  нашої компанії були виконані наступні роботи: проектування, поставка матеріалів та обладнання. Висловлюємо подяку за співпрацю.

fc334adfbe4f954b9a2591b53bbb0b33СТ " ІНБУД " висловлює подяку ТОВ " ЕКСІМТЕК ПЛЮС" за виконання  робіт по влаштуванню зовнішьої системи блискавкозахисту об'єкту будівництва житлового будинку по вул. Шулявська, Шевченківського району м. Києва.

ТОВ «Ексімтек плюс» виконані наступні роботи:  поставка матеріалів та обладнання, монтажні роботи, введення системи блискавкозахисту в експлуатацію.

Висока якість робіт і оптимальні технічні рішення дозволили виконати роботи в стислі терміни, з мінімальними трудовитратами, і разом з тим, забезпечили надійний захист будівелі від пошкодження блискавкою.

 

logo7

          Шановний Олег Васильович!

ТОВ «МАСТЕР-АВІА» висловлює подяку ТОВ «Ексімтек плюс» за участь у роботах з улаштування зовнішньої системи блискавкозахисту з попереджувальною стрімерною емісією LIVA grup на об’єктах «Будівництво комплексу будинків і споруд для обслуговування міжнародного аеропорту по вул. Медовій (аеропорт «Київ» Жуляни) в Солом’янському районі м. Києва. Термінали A, B, D

ТОВ «Ексімтек плюс» виконані наступні роботи: проектування, поставка матеріалів та обладнання, монтажні роботи, введення системи блискавкозахисту в експлуатацію.

Висока якість робіт і оптимальні технічні рішення дозволили виконати роботи в стислі терміни, з мінімальними трудовитратами, і разом з тим, забезпечили надійний захист будівель Терміналів A, B, D від пошкодження блискавкою.

Під час експлуатації системи блискавкозахисту, за допомогою лічильника удару блискавки, були виявлені два удари блискавки в блискавкоприймачі з попереджувальною стримерною емісією LIVA grup «Термінал А». При ударі блискавки система блискавкозахисту LIVA grup прийняла на себе розряд і безпечно відвела струм по блискавковідводам до заземлювачів, при цьому обладнання терміналу А на даху і в середині будівлі залишилися не пошкодженими.

СТБС июня 2014 года  компания ТОВ " Ексимтек плюс" выполняет монтажные работы  по установке и демонтажу внешней молниезащиты и заземления на временных съемочных площадках. За данный период сотрудники компании показали свой высокий профессионализм и своевременное выполнение работ в сжатые сроки.

Благодарим за сотрудничество!